Kes see Narr siis on?

Tere!

Olen see, kes on raamatute järgi lausa narr. Sealt ka se mu logo ja nimi. Armastan lugeda raamatuid ja selleks on mul ka õnneks piisavalt aega. Varem lugesin ikka suht vaikses kohas aga nüüd, kui pere suur ja sellist vaikset nurgakest kodus raske leida, pean iga hetke kõige tõhusamalt ära kasutama. Ja nii loen ka siis kui teised näiteks mu kõrval televiisorit vaatavad.

Ja see raamatumaailm on teist moodi maailm – sinna on põnev ära eksida. Kunagi ei tea ette, millisesse olukorda satun. Valin raamatuid üsna tihti kaanekujunduse järgi või lasen nii öelda südamel otsustada. Kirjeldust ma eriti lugeda ei taha, sest see reedab natuke ära, et milline maailm mul seekord ees oleks. Aga üsna tihti otsustan ka kirjanike järgi, et kas loen või ei. Mul on oma lemmikkirjanikud, kelle uued raamatud võimalikult ruttu läbi lugeda tahaksin. Teiste kirjutatud arvamusi Blogides loen alles siis kui raamatu läbi lugenud olen. 😉 On hea võrrelda hiljem, et kas jagame arvamust või mitte.

Sellepärast otsustasin ka ise raamatuteteemalise blogi teha. Rohkem küll enda jaoks, et siis on mul kõik see loetud kirjandus ühte kohta kogutud. Aga ehk pakub see ka kellelegi huvi.

Olude sunnil loen põhiliselt saksakeelset kirjandust aga viimasel ajal ka, tänu eRaamatutele, rohkem eesti- ja soomekeelset. Muidugi on mulle paberile trükitud ja ilusasti köidetud raamatud hinnalisemad aga Eestist/Soomest nende siia tellimine läheks kulukas. Türgi keeles lugesin ainult kolm raamatut, lihtsalt ei ole veel usaldanud oma keeleoskust, aga usun, et ka nende arv kasvab tasapisi. 😉

Meie kohalik raamatukogu on üsnagi mahukas ja olen seal iganädalane külaline. Samuti on võimalik eRaamatuid laenutada, paraku küll ainult kaheks nädalaks aga tavaliselt see täiesti piisab, kuna väga head raamatud “pistan paari päevaga nahka”. 😀

Mingeid suuri hinnanguid raamatute kohta ma ei tee, sest pole selliseid teadmisi. Ja kirjavigu ning grammatikat ärge eriti tähele pange, olen liiga kaua välismaal elanud ja eesti keelt vähe kasutanud.

Päikest  ☼ ja tore, et mu lehe endale avastasid! ❤

Sinu RaamatuNarr