“Sinu loomuse nõrgad kohad”

Wayne W. Dyer

Dyer_Sinu loomuse nõrgad kohadDyer_Sinu loomuse nõrgad kohad1

Soome keeles: “Hyväksy itsesi, uskalla elää!”

Saksa keeles: “Der wunde Punkt: Die Kunst nicht unglücklich zu sein.”

Türgi keeles: “Hatalı Alanlarınız”

Tutvustus:

Kui teete eneseabikirjanduse vallas alles esimesi samme, siis on see just õige raamat, millest alustada. Esimesena omataoliste hulgas innustab ja vaimustab see inimesi kõikjal maailmas juba aastakümneid. Autori sarmikas jutustamismaneer ja viis, kuidas ta levinud käitumismalle tõlgendab, on sedavõrd haaravad, et lugeja tunneb paratamatult soovi ka oma elus korrektiive teha.

Alustuseks küsib autor, milliste sõnadega te end kirjeldaksite. Kas nende hulgas on ka elu jooksul kuhjunud negatiivseid hinnanguid kandvad sildid? Küllap on teil tõesti sahtlitäis “lipikuid”, mida enda kohta mõttes või valju häälega korrapäraselt käiku lasete. Ma olen närviline, ma olen häbelik, ma olen päris tore, aga teised on toredamad.

See raamat aitab üle saada ennasthävitavast, isiksust pisendavast mõtlemisest ja käitumisest. Kui teile mõni seisukoht ka vastuvõetav pole, siis tujutõstvat mõtlemisainet leiate kindlasti.

Oma minevikus kõnnib ringi vaid kummitus, kes iseloomustab end omadussõnadega, mis põhinevad läbielatud elul. Teie olete aga see, kes te tahate olla täna, mitte see, kes te olite kunagi varem. lk.75

Häid lugemiselmusi! 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s