Iga hingetõmme ehk “Wo wir uns finden”

Nicholas Sparks

sparks_n_wo_wir_uns_findenWo wir uns finden von Nicholas Sparks

Lühidalt:

Hope veedab mõned päevad tema vanematele kuuluvas mereäärses majakeses, et tähtsate asjade üle mõtteid mõlgutada ja jõudu koguda. Ta sai just teada, et isa on väga haige ning vajab tulevikus palju hoolt ja armastust. Samas on ka suhe Joshiga üsnagi keeruline. Nad on juba 6 aastat koos, kuid abielust pole siiani juttu olnud, veel vähem kihlusest. Hope’i suurim südamesoov on aga emaks saada. Ta lootis, et Josh tuleb temaga sõbranna pulmapeole, kuid selle asemel läksid nad riidu ja peab üksi selle nädala veetma, samal ajal kui sõber oma sõpradega lõbutseb.

Ühel päeval kohtab ta Tru’d, kes on kaastundlik ja tähelepanelik. Kuna mõlemad on üksikud siis veedavad nad need vähesed päevad teineteise seltsis ja see muutub suureks armastuseks. Hope aga peab valiku tegema – Josh ja emaks saamine või Tru…

Lõpuks ometi jälle selline hea Sparksi armastusromaan. Tema eelmine oli minu jaoks kerge pettumus aga see oli sama hea nagu näiteks “Ööd Rodanthe’is”. Ma ei saanud enne käest panna kui lõpuni oli lugenud. Imeline armastuslugu!

Imelisi lugemiselamusi! 🙂

Autori kodulehekülg 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s